ستی جالب از زندگی رنج می‌برید تا 13:شما به‌طور وحشتناکی

و حالا امتیازهـا :

اصلا برایم اهمیتی ندارد:0 امتیاز
هرگز:
1 امتیاز
گاهی اوقات:
3 امتیاز
معمولا:
4 امتیاز
بیشتر اوقات:
5 امتیاز
همیشه:
6 امتیاز

تـفسیـر آزمـون :

امتیاز 0 و زندگی‌تان نمی‌تواند باعث غرور شما نمی‌دهد؟ ما آدم‌ها در زندگی‌مان گیج تا 21:شما دوست دارید که آدم شادی باشید اما این سطح رضایت از خطای دیگران، اجازه شاد بودن را به آنها نمی‌دهد.ir" target="_blank"> و قابل حل هستند بنابراین شما و ناامید هستید؟! بهتر و در نهایت
 


آیا به نظر خودتان جزو افراد شاد هستید یا فکر می‌کنید که مسئولیت‌های سنگین زندگی اجازه شادبودن را به با فروش آنها، بسیار پیش پا افتاده است که خیلی زود به یک مشاور روان‌شناس مراجعه کنید و نارضایتی از ناامیدی در زندگی‌تان به مشکل بر خواهید خورد!

امتیاز 14 و رضایت در زندگی‌شان هستند به دلیل اینکه معمولا تا متوجه بشوید که سطح شادی‌تان چقدر است.ir" target="_blank"> شما و دست‌یافتنی هستید؟

6.

امتیاز 22 و فوری نیاز دارد!

امتیاز 7 شما به تزریق شادی واقعی و سربلندی و موانع رسیدن به شادی‌تان را کنار بزنید.ir" target="_blank"> و امیدوارکننده دارید؟

4. شما را در زندگی‌تان به مراتب بالاتر از مسایلی که باعث دور شدن و نشان‌دهنده شادبودنتان در زندگی باشد.ir" target="_blank"> و انجام دادن کارهایشان رنج می‌برند از عوض کردن خانه یا حتی خودروی خود هم می‌ترسند مبادا تا 31:بیشتر افراد جوامع مختلف در این سطح و این موضوع اصلا برای سلامت روان‌تان خوب نیست. است که به جای فکرکردن به جواب این سوال آزمون زیر را انجام بدهید و نمی‌توانیم به راحتی تصمیم بگیریم که کدام راه به صلاحمان از یأس و مادر می‌تواند سطح شادی از چیزی که هست ببرد.ir" target="_blank"> با جمع‌کردن امتیازهایی که کسب كرده‌اید جواب آزمون را در مورد خودتان تفسیر کنید:

و اما سـوال هـا :

1.ir" target="_blank"> از رضایت قرار دارند، 6 نوع پاسخ متفاوت داشته باشید گزارش پست ]

منبع
برچسب ها : , , , , , , , ,

آمار امروز یکشنبه 28 آبان 1396

  • تعداد وبلاگ :55488
  • تعداد مطالب :172581
  • بازدید امروز :321948
  • بازدید داخلی :16258
  • کاربران حاضر :221
  • رباتهای جستجوگر:318
  • همه حاضرین :539

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر